Чи будуть зміни..

Чи будуть зміни..

Сообщение Сергей » Чт апр 14, 2011 9:04 am

Скажіть будь-ласка чи планується приведення обліку у програмі у відповідності до П(С)БУ?
Чи будуть добавлені більше типових операції? (нарахування та розрахунок за податками та платежами, ОЗ, НМА,)
Згідно з ПКУ груд амортизації ОЗ - 16, та груп амортизації Нематеріальних Активів - 6 чи буде це реалізовано в програмі?
Нова податкова декларація - будемо здавати за наслідками 2 кв. (річна з додатками).
Для СМП (а більшість користувачів програми -ЮР. осіб до них відносяться ) - фінансова звітність (у складі балансу) та Звіт про фін. результати СМП №1-мс та №2-мс?

Згідно з ст. 138.1.1. ПКУ Юр. особи тепер формують витрати операційної діяльності з собівартості реалізованих товарів. (треба змінити стандартні операції для юр. на загальній системі.)
При оплаті товару Витрати не враховуються. (убрать проводку расхды в отчётность)
Далы буде..
Сергей
 
Сообщения: 60
Зарегистрирован: Пт фев 04, 2011 12:24 pm
Откуда: Київська обл., Вишгородський р-н, с. Литвинівка

Re: Чи будуть зміни..

Сообщение vik » Чт апр 14, 2011 9:47 am

Згідно з ст. 138.1.1. ПКУ Юр. особи тепер формують витрати операційної діяльності з собівартості реалізованих товарів. (треба змінити стандартні операції для юр. на загальній системі.)
При оплаті товару Витрати не враховуються. (убрать проводку расхды в отчётность)
Далы буде..[/quote]

Вы же сами можете изменить эти проводки и настоить так, как надо
vik
 
Сообщения: 591
Зарегистрирован: Пт мар 25, 2011 9:38 am

Re: Чи будуть зміни..

Сообщение Сергей » Чт апр 14, 2011 9:59 am

це для нових користувачів, які виберуть Юр. особу на заг. системі, щоб не плутатись :)
Сергей
 
Сообщения: 60
Зарегистрирован: Пт фев 04, 2011 12:24 pm
Откуда: Київська обл., Вишгородський р-н, с. Литвинівка

Re: Чи будуть зміни..

Сообщение dmitry » Чт апр 14, 2011 11:12 am

Сергей писал(а):Скажіть будь-ласка чи планується приведення обліку у програмі у відповідності до П(С)БУ?
Чи будуть добавлені більше типових операції? (нарахування та розрахунок за податками та платежами, ОЗ, НМА,)
Згідно з ПКУ груд амортизації ОЗ - 16, та груп амортизації Нематеріальних Активів - 6 чи буде це реалізовано в програмі?

Вряд ли. Прежде чем реализовать в программе нужно разобраться в самом содержании этих принципов.

Сергей писал(а):Нова податкова декларація - будемо здавати за наслідками 2 кв. (річна з додатками).
Для СМП (а більшість користувачів програми -ЮР. осіб до них відносяться ) - фінансова звітність (у складі балансу) та Звіт про фін. результати СМП №1-мс та №2-мс?

Новая декларация прибыли предприятия к 3 кварталу будет. Баланс и т.д. будет, сроки назвать не могу.

Сергей писал(а):Згідно з ст. 138.1.1. ПКУ Юр. особи тепер формують витрати операційної діяльності з собівартості реалізованих товарів. (треба змінити стандартні операції для юр. на загальній системі.)
При оплаті товару Витрати не враховуються. (убрать проводку расхды в отчётность)

Если "треба змінити стандартні операції", то измените: в шаблоне операции "Продажа", в разделе "Отчетность" поставьте отметку в третей проводке "Себестоимость (общ. система)", а в операции "Оплата поставщику" снимите.
dmitry
Разработчик
 
Сообщения: 3202
Зарегистрирован: Чт янв 27, 2011 3:43 pm

Re: Чи будуть зміни..

Сообщение Сергей » Пт апр 15, 2011 11:47 am

Чи можливо, щоб при переміщенні товару після націнки -- роздруковувалася накладна з ціною, як приходу, так і переміщення?
Чи можливо в накладній в строки таблиці додати Суму без ПДВ?
Як нараховується амортизація лінійним методом? В проводках нічого немає,де відбувається цей розрахунок і по яким рахункам? (для бухгалтерських цілей)
Сергей
 
Сообщения: 60
Зарегистрирован: Пт фев 04, 2011 12:24 pm
Откуда: Київська обл., Вишгородський р-н, с. Литвинівка

Re: Чи будуть зміни..

Сообщение vik » Пт апр 15, 2011 1:31 pm

Чи можливо в накладній в строки таблиці додати Суму без ПДВ?
В накладной таблица : Цена без НДС, в печати выберите : файл бланка>варианты> накладная две цены
vik
 
Сообщения: 591
Зарегистрирован: Пт мар 25, 2011 9:38 am

Re: Чи будуть зміни..

Сообщение dmitry » Пт апр 15, 2011 2:09 pm

Сергей писал(а):Чи можливо, щоб при переміщенні товару після націнки -- роздруковувалася накладна з ціною, як приходу, так і переміщення?

Нет.

Сергей писал(а):Чи можливо в накладній в строки таблиці додати Суму без ПДВ?

Для заполнения - на панели вверху "Таблица", включить столбец "Цена без НДС". При печати - цена всегда без НДС.

Сергей писал(а):Як нараховується амортизація лінійним методом? В проводках нічого немає,де відбувається цей розрахунок і по яким рахункам? (для бухгалтерських цілей)

Документы/Прочее/Ведомость_амортизации. Предусмотрены самые простые проводки - отнести эту сумму на затраты, но Вы можете изменить шаблон по всем правилам бухучета.

P.S. Мне кажется, это не совсем по теме "Чи будуть зміни".
dmitry
Разработчик
 
Сообщения: 3202
Зарегистрирован: Чт янв 27, 2011 3:43 pm

Re: Чи будуть зміни..

Сообщение Сергей » Пт апр 15, 2011 3:58 pm

Сергей писал(а):
Чи можливо в накладній в строки таблиці додати Суму без ПДВ?

Для заполнения - на панели вверху "Таблица", включить столбец "Цена без НДС". При печати - цена всегда без НДС.


Суму ? а не ціну.
Сергей
 
Сообщения: 60
Зарегистрирован: Пт фев 04, 2011 12:24 pm
Откуда: Київська обл., Вишгородський р-н, с. Литвинівка

Re: Чи будуть зміни..

Сообщение Сергей » Вт апр 19, 2011 4:01 pm

Створював нову базу після оновлення , бачу, що вже змінили стандартні проводки для заг. системи, А амортизацію? Адже тепер податковий метод це 5 нових методів. (можливо приміняти і лінійний)
Сергей
 
Сообщения: 60
Зарегистрирован: Пт фев 04, 2011 12:24 pm
Откуда: Київська обл., Вишгородський р-н, с. Литвинівка

Re: Чи будуть зміни..

Сообщение dmitry » Ср апр 20, 2011 6:20 am

Еще раз напомню, что зная бухгалтерский учет лучше меня, Вы можете самостоятельно изменить/добавить проводки в шаблоне операции. Какие они должны быть для амортизации ОС?
dmitry
Разработчик
 
Сообщения: 3202
Зарегистрирован: Чт янв 27, 2011 3:43 pm

Re: Чи будуть зміни..

Сообщение Сергей » Ср апр 20, 2011 12:11 pm

просто в стандартной операции не видно процеса расчётов сумы а так:
Линейный метод:
для предприятия использующего счета классов 8 и 9
для ОС 1 гр.
Дт 831 =сума начисленой амортизации= Кт 131
Дт 92 =сума начисленой амортизации= 831
Дт 791 =сума начисленой амортизации= 92

для предприятия использующего счета класа 9
Дт 92 =сума начисленой амортизации= 131
Дт 791 =сума начисленой амортизации= 92
Вроде так.
Можно вместе работать - результат будет лучьше и быстрее!! :)
Сергей
 
Сообщения: 60
Зарегистрирован: Пт фев 04, 2011 12:24 pm
Откуда: Київська обл., Вишгородський р-н, с. Литвинівка

Re: Чи будуть зміни..

Сообщение dmitry » Ср апр 20, 2011 1:11 pm

На изменение шаблона потратил меньше минуты.
Вложения
amort.jpg
amort.jpg (105.07 КБ) Просмотров: 2767
dmitry
Разработчик
 
Сообщения: 3202
Зарегистрирован: Чт янв 27, 2011 3:43 pm

Re: Чи будуть зміни..

Сообщение Сергей » Чт апр 21, 2011 7:28 am

Я давно це все зробив було цікаво звідки береться сума 1 проводки?
Сергей
 
Сообщения: 60
Зарегистрирован: Пт фев 04, 2011 12:24 pm
Откуда: Київська обл., Вишгородський р-н, с. Литвинівка


Вернуться в Использование программы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron