Пожелания

Re: Пожелания

Сообщение tinamar » Пт апр 08, 2011 6:48 am

[b]dmitry[/b] писал(а):Если нужны только обороты/остатки по счетам (не в разрезе контрагентов) - это отчет "По счетам", который является оборотно-сальдовой ведомостью, и больше всего подходит для финансовой отчетности.

dmitry, так саме звіт " По счетам " і використовую для складання фін. звітності, але якщо контрагент є і постачальником і покупцем одночасно, то відображатися буде і по 361 рахунку, і по 631 рахунку, а якщо з ним підпишеться акт заліку взаємних розрахунків, тільки тоді сальдо можна буде згорнути.
dmitry, якщо Ви вважаєте, що з можливістю копіювання картки користувачі програми будуть плутатися, я не наполягаю і буду далі заводити дані через кнопку СТВОРИТИ, просто такий принцип ведення бух. обліку в юр. осіб...

alushta писал(а):пожелание - заполнение финансовой отчетности для юр.лиц надо бы сделать

alushta, Ви ж самі розумієте, програма розрахована на ведення обліку Підприємця, а для ведення юр. осіб треба зробити ще всього дуже багато, а це значить :arrow: купувати 1С
tinamar

Сообщение Сергей » Пт апр 08, 2011 10:09 am

Мабуть простіше добавити в Підприємця трохи необхідного простіше і дешевше ніж відсортувати зайве в 1С.
Сергей

Сообщение alushta » Пт апр 08, 2011 5:18 pm

alushta, Ви ж самі розумієте, програма розрахована на ведення обліку Підприємця, а для ведення юр. осіб треба зробити ще всього дуже багато, а це значить купувати 1С

В программе предусмотрено ведение учета для юр. лиц так что нужно, может сделать только для юр. лиц на едином налоге, и понятно что для юр. лиц на общей системе надо другие бух. программы (не только 1ЦЕ)
alushta

Сообщение tinamar » Сб апр 09, 2011 11:16 am

alushta писал(а):так что нужно, может сделать только для юр. лиц на едином налоге, и понятно что для юр. лиц на общей системе надо другие бух. программы

у підприємця на єдиному, теж спрощений облік, відмінний від підприємця на загальній, то може теж потрібно щоб ця програма була тільки для підприєців - єдинників?
alushta , я кажу, що ця програма для ведення підприємця на єдиному чи загальній системі, а для юр. осіб як доповнення, незалежно від системи оподаткування. Мені б теж хотілося більше автоматизації ведення юр. особи, але в цієї програми не ті "масштаби" діяльності, і користуюся нею тому, що вона доступна за ціною, а також веду і ТОВ і підприємців, всі інші звіти підганяю в ЕхсеІ
tinamar

Пред.

Вернуться в Использование программы